http://www.case-racky.cz

Case na mixpulty, Strana 3

Mixážní pulty jsou vysoce citlivá zařízení náchylná k poškození. I malá porucha mixpultu způsobená amatérskou manipulací může natropit pořádnou paseku. Spolehlivá ochrana mixáků a dalších audio zařízení by měla být samozřejmostí pro každého zvukaře.

Perfektní péči o mixpulty ocení převážně zvukaři nebo majitelé hudebních klubů. Bezpečné skladování nebo přeprava mixáku na akce a zpět nemusí být pokaždé stresující aktivitou. Kvalitní transportní obaly na mixpulty z naší nabídky maximálně eliminují negativní dopady přepravy nebo neopatrné manipulace.

Seriózní a spolehlivé boxy na mixpulty

Profesionální přepravní case na mixpulty jsou převážně vyrobeny z 5-vrstvé, 7 mm silné, ochranou fólií pokryté březové překližky. Na výběr je dále stejně spolehlivý, avšak o 50% lehčí plast Astroboard nebo Con-Pearl. Pevná pouzdra na mixážní pulty jsou vybavena zapuštěnými madly, motýlkovými zámky nebo otočnými kolečky s brzdami a volitelným průměrem. Všechny transport case a boxy na ozvučovací techniku jsou vypolstrovány pěnou Plastazote. Odolná přepravní pouzdra na mixážní pulty nabízíme v různých velikostech a provedeních. Přestaňte už balit mixáky do starých hadrů a pořiďte si na ně konečně „pořádnej a bytelnej kufr“.

Konkrétní výbavu a specifikaci standardního case na mixpulty najdete v detailech produktu.

Profesionální přepravní case na mixpulty na zakázku

Máte mixák nebo mixpult který neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj vysněný profesionální case na míru.

 
3400
5687134005687
  • Case Allen & Heath ZED-22 Kód: 530
    Skladem
    Profesionální přepravní kufr na mixpult Allen & Heath ZED-22 z lehkého a zároveň...

    4 700 Kč bez DPH 5 687 Kč

Stránka 3 z 3 - 13 položek celkem