http://www.case-racky.cz

Hudební nástroje a aparatury, Strana 2

Profesionální přepravní obaly na hudební nástroje a zvukové zařízení jsou nezbytnou součástí výbavy každého svědomitého zvukaře nebo hudebníka. Spolehlivou ochranu svého hudebního a zvukového „arzenálu“ najdete právě v nabídce našich prvotřídních case. Už vás nebaví řešit nepoužitelné zesilovače, škrábance na kytaře nebo poškozený mixpult? Unavuje vás stres a strach o obouchané klávesy nebo nefunkční kombo a aparaturu? Potřebujete kvalitní přepravní pouzdro na nástroj nebo zvukové zařízení!

Hledáte case na zesilovače, pouzdra na reproboxy, boxy na kytarové komplety, case na mixpulty, pouzdra na klávesy, kufry na kytary a baskytary nebo obaly na audio příslušenství?

Široký výběr kvalitních transport case a přepravních boxů na nejrůznější typy hudebních nástrojů, zvukových zařízení nebo audio vybavení. Konkrétní výbavu a specifikaci standardního transport case najdete v detailech produktu.

Přepravní obaly na hudební nástroje a zvuková zařízení na míru

Máte hudební nástroj nebo zvukové zařízení, které neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj vysněný transport case.

 
84
1269518412695

Stránka 2 z 14 - 80 položek celkem

Další produkty

Stránka 2 z 14 - 80 položek celkem