19" Rack case

Devatenáctipalcové rack case s libovolnou výškou v rozmezí 3U-14U a hloubkou od 28 do 45 cm a kombinované L-rack zajišťují perfektní péči široké škále audiotechniky, zvukových přístrojů a audio příslušenství. Pevná a odolná pouzdra rack case fungují jako ideální ochrana pro 19"zesilovače, efekty, přehrávače nebo mixážní pulty. Důmyslná konstrukce a profesionální provedení výrazným způsobem eliminuje nebezpečí mechanického poškození při transportu nebo skladování.

Profi rack case a L-rack

19"rack case a L-racky jsou vyrobeny z černé 5-vrstvé7 mm silné, ochranou fólií pokryté březové překližky. Na výběr je dále stejně spolehlivý, avšak o 50% lehčí plast Astroboard. Součástí těchto profesionálních obalů jsou zapuštěná madla, motýlkové zámky a pojízdné matice. Všechny jsou vybaveny gumovými nožičkami. Case rack lze dále doplnit otočnými kolečky s brzdami a volitelným průměrem.

Konkrétní výbavu a specifikaci standardních devatenáctipalcových case rack najdete v detailech produktu.

19" rack case a L-racky na zakázku

Potřebujete 19"rack case nebo L-rack, který neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj ideální rack case.

 
3
180591318059
Značky

Stránka 1 z 3 - 52 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 52 položek celkem