Case na zesilovače

Pevné přepravní obaly na zesilovače jsou určeny majitelům kytarových a baskytarových hlav či aparatur populárních značek Ampeg, Crate, Diezel, Engl, Krank, Laboga, Laney, Line6, Marshall, Mesa Boogie, Orange, Peavey, Randall nebo Rockwell.

Lampové zesilovače, aparatury a kytarové či baskytarové hlavy patří do výbavy každého „plugged“ muzikanta. Jistě z vlastní zkušenosti víte, že stejně jako nástroj, také zvuková aparatura vyžaduje maximální bezpečí a komfort nejen při vašich koncertních „šňůrách a tripech“. Každé na míru vyrobené pouzdro na přepravu hudebních aparatur je zcela uzpůsobeno konkrétním požadavkům hudebníka. Na zakázku vyrábíme pevné „futrály a kufry“ na jakékoliv zvukové hlavy, aparatury a zesilovače.

Druhy profi case na zesilovače a aparatury

  • klasické a jednoduché Classic Case
  • Classic Case II s vrchním odklápěcím víkem
  • dvoudvéřové Double Door Case
  • Case Head + Rack

Nejrychlejší cestou, jak vyhledat ideální obal na svůj kytarový zesilovač nebo baskytarovou hlavu je zadat značku výrobce do Vyhledávání. Konkrétní výbavu a specifikaci standardního obalu na zesilovače najdete v detailech produktu.

Přepravní pouzdra na zesilovače a (bas)kytarové hlavy na míru

Máte zesilovač, hlavu nebo aparaturu, která neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj vysněný transport case.

 

Stránka 1 z 3 - 46 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 46 položek celkem