Case na kytary a baskytary

Vypolstrované kufry a transport case na elektrické kytary a baskytary jsou spolehlivým ochráncem při přepravě nebo běžném skladování. Dopřejte svým čtyř- nebo šesti-strunným partnerům rajský komfort a božské pohodlí ve vlastním kufru. Elektrické kytary a baskytary hudebníků různých úrovní i stylů zažily během rockové historie všelicos. Jedno mají však společné. Všechny potichu a vytrvale sní o nekonečné ochraně. Však se někdy zeptejte svojí "kajtry"!

Pevné futrály a case na kytary

Bytelné a profesionální kufry na kytary a baskytary jsou vyrobeny z 5-vrstvé7 mm silné, ochranou fólií pokryté březové překližky. K dispozici je také o 50% lehčí plast Astroboard. Pevná pouzdra na kytarové nástroje jsou vybavena páskovaným držadlem a motýlkovými zámky. Pro často cestující kytaristy zhotovíme na vyžádání též kufr na kytaru s očky na popruhy nebo kolečky. Všechny transport case na kytary a baskytary jsou vypolstrovány pěnou Plastazote

Konkrétní výbavu a specifikaci pevných obalů na kytarové nástroje najdete v detailech produktu.

Kufry na elektrické kytary a baskytary na zakázku

Máte elektrickou kytaru nebo baskytaru, který neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj vysněný transport case na míru.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Case na kytaru Novinka Kód: 138
  Case na kytaru
  Zakázková výroba, dodání do 14 dnů
  Profesionální kufr na kytaru z lehkého ale zároveň vysoce pevného materialu Astroboard 7mm.

  5 445,45 Kč bez DPH 6 589 Kč
 • Case na baskytaru Novinka Kód: 141
  Case na baskytaru
  Zakázková výroba, dodání do 14 dnů
  Profesionální kufr na baskytaru z lehkého ale zároveň vysoce pevného materialu Astroboard 7mm.

  5 445,45 Kč bez DPH 6 589 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem