Case na příslušenství

Univerzální transport case na příslušenství jsou určeny zejména na skladování a přepravu vybavení, součástek nebo náhradních dílů. Pevná pouzdra s vrchním vyklápěcím víkem jsou plně využitelná nejen v hudební či divadelní sféře, ale i dalších oblastech lidské činnosti. Na zakázku zhotovíme různé rozměry multifunkčních skladovacích a transportních schránek.

Multifunkční spolehlivé boxy na úschovu a přepravu

Profesionální přepravní obaly na příslušenství je možné vypolstrovat pěnou Plastazote nebo zátěžovým kobercem. Bytelné boxy s vrchním vyklápěcím víkem jsou vyrobeny z 5-vrstvé7 mm silné, ochranou fólií pokryté březové překližky. K dispozici je také o 50% lehčí plast Astroboard.

Pevné obaly na příslušenství a náhradní díly jsou vybavena zapuštěnými madly a motýlkovými zámky. Na vyžádání zhotovíme též přepravní boxy s kolečky. Konkrétní výbavu a specifikaci case na příslušenství najdete v detailech produktu.

Přepravní obaly na příslušenství na zakázku

Potřebujete pevné pouzdro, schránku, box s odklápěcím víkem na přepravu příslušenství, které neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj vysněný transport case na míru.

 

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem