Case Double Door

Dvoudvéřový transport case na zesilovače

Dvoudvéřové transport case a pevné obaly na zesilovače jsou vhodné hlavně pro majitele kytarových a baskytarových hlav populárních značek Ampeg, Crate, Diezel, Engl, Krank, Laboga, Laney, Line6, Marshall, Mesa Boogie, Orange, Peavey, Randall nebo Rockwell.

Profesionální transport case na zesilovače s odnímatelným předním a zadním víkem jsou vyrobeny z 5-vrstvé7 mm silné, ochranou fólií pokryté březové překližky. Tu lze nahradit stejně spolehlivým, avšak o 50% lehčím plastem Astroboard. Všechny pevné přepravní obaly Double door case jsou vypolstrovány pěnou Plastazote a vybaveny zámky či madlySeriózní a atraktivní vzhled je samozřejmostí.

Zesilovač vždy zůstává na pevno a bezpečně v case. Před hraním jednoduše odstraníte přední i zadní víko a aparatura je připravena. Konkrétní výbavu a specifikaci dvou dvéřového transport case najdete v detailech produktu.

Přepravní pouzdra na zesilovače, hlavy a aparatury s odklápěcím víkem

Máte zesilovačkytarovou hlavu nebo aparaturu, která neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj ideální transport case.

 

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem