Case s odklápěcím víkem

Transport case pro zesilovače s odklápěcím víkem

Přepravní obaly na zesilovače s odklápěcím víkem jsou určeny majitelům kytarových a baskytarových aparatur populárních značek Ampeg, Crate, Diezel, Engl, Krank, Laboga, Laney, Line6, Marshall, Mesa Boogie, Orange, Peavey, Randall, Rockwell nebo Peavey.

Profesionální transport case na zesilovače s odklápěcím víkem jsou vyrobeny z černé 5-vrstvé7 mm silné, ochranou fólií pokryté březové překližky. Tu lze nahradit stejně spolehlivým, avšak o 50% lehčím plastem Astroboard. Všechny profesionální přepravní obaly Classic case jsou vypolstrovány a vybaveny zámky či madly. Seriózní vzhled je samozřejmostí.

Před použitím zesilovače je nutné jej vytáhnout celý z case. Výhodou je přidání přihrádky na příslušenství, kabeláž a foot switch. Konkrétní výbavu a specifikaci standardního case s odklápěcím víkem najdete v detailech produktu.

Přepravní pouzdra na zesilovače, hlavy a aparatury s odklápěcím víkem

Máte zesilovač, kytarovou hlavu nebo aparaturu, která neodpovídá popisu žádného produktu v našem e-shopu? Nevadí, kontaktujte nás a specifikujte své požadavky na svůj ideální transport case.

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem